لطفا قبل از اینکه بپرسید, جستجو کنید.

زنبورها تا چوقت شهد میخورند

0 امتیاز
281 بازدید
سوال شده اوت 28, 2016 در پرسش و پاسخ های زنبورداری توسط ادریس (660 امتیاز)
سلام دوستان عزیز من پنج عدد کندو خریده بودم که دو عددبچه طبیعی ودوعدد بچه مصنوعی گرفتم وهیچ تغذیه ای ندادم چون تجربه کافی نداشتم فقط ازسه کندو هفده کیلو عسل خالص برداشتم ویک هفته پیش شربت یک به یک را شروع کردم با آبلیمو که تمام قابها پر از عسل وتخم ولارو شده میخاهم بدانم اگر قابها از تخم ولارو تخلیه شدند متوانم عسل موجود را بردارم وبه تغذیه ادامه دهم یا دیگر فرصتی برای جمع آوری روزی برای زمستان کذرانی نیست با تشکر

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده اوت 29, 2016 توسط محمد عسگری (4,920 امتیاز)
انتخاب شده اوت 30, 2016 توسط ادریس

بهترین پاسخ
با سلام به اقای ادریس عزیز با توجه به منطقه اقدام لازم را باید انجام داد اگر در پاییز گرما طولانی باشد می شود برداشت نمود اما اگر سرما زود رس باشد باید با احتیاط نگاه کرد و غذای زمستانی و گرده را در نظر گرفت
0 امتیاز
پاسخ داده شده دسامبر 10, 2016 توسط ariapakhsh (140 امتیاز)
عرضه عمده بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین

لاشه کامل;وکیوم;بسته بندی

توسط گروه تجاری آریاپخش با 15 سال سابقه همکاری با موسسات و نهادها و هتل ها و ...

مدیریت جناب آقای جعفری

09122167527

تلفن دفتر02155319016.

سایت www.ariapakhsh.com

قابل توجه هتل داران ، رستوران داران ، شرکتها ، فروشگاههای مواد غذایی ، میادین میوه و تره بار ، ادارات ، تعاونی ها ، بیمارستانها و مشتریان خانگی ، توزیع به روز و بهداشتی و کاملا سالم و ارگانیک بوقلمون ، شترمرغ و بلدرچین به سراسر تهران و ایران
به انجمن زنبور عسل ایران خوش آمدید. اینجا می توانید دانسته های خود را به دوستانتان بیاموزید و آنچه را که نمی دانید, بپرسید.
سایت | دیوار | انجمن | فروشگاه

324 سوال

553 پاسخ

0 دیدگاه

356 کاربر

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 56 بازدید
سوال شده 12 ژوئیه 2017 در پرسش و پاسخ های زنبورداری توسط حمیدرضا ساریخانی (770 امتیاز)
0 امتیاز
3 پاسخ 118 بازدید
سوال شده 17 می 2017 در پرسش و پاسخ های زنبورداری توسط شهرام (2,160 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 29 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 235 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 719 بازدید
...